Apartmani Cvit od kamena
Boravili ste ovdje? Napišite komentar!Kapacitet objekta
4 osoba
Od mora
3000 m
Cijena od: 70 €
Kategorizacija
Kapacitet
4 osoba
Površina objekta
100 m2
Površina okućnice
100 m2
Udaljenosti od objekta
more
3000 m
plaža
3000 m
centar
3000 m
trgovina
3000 m
restoran
3000 m
Opis smještaja
Ukoliko ste ljubitelj prekrasne prirode, kristalno čistog mora i pogleda koji potpuno oduzima dah svakako nas posjetite! Veselimo se ugostiti Vas! Apartman 100 m2 sa 2 balkona, 2 sobe (bračna soba s izlazom na balkon, soba s dva odvojena kreveta, koja se po potrebi spoje ). Dnevni boravak (izlaz na drugi balkon) s kutnom garniturom koja se razvlači u krevet za dvoje, blagovaona, kuhinja te kupaonica. Naravno, imamo mikrovalnu pećnicu, klimu, internet i roštilj u vrtu :)
Opremljenost
- Internet (WiFi)
- Klima uređaj
- TV
- Posteljina
- Ručnici
- Parking
- Dozvoljeno pušenje
- Roštilj
- Štednjak
- Hladnjak
Smještajne jedinice
Smještajna jedinica | Površina (m2) | Broj soba/mjesta | Cijena predsezona | Cijena sezona | Cijena post-sezona |
---|---|---|---|---|---|
Apartman 4+2 | 100 | 3 | 70 € | 90 € | 70 € |
Cijena se odnosi na smještajnu jedinicu za 1 noć u eurima
Plaćanje i napomene
Boravišna taksa je uključena u cijenu smještaja!
Da bi Vaša rezervacija bila osigurana potrebno je uplatiti 20% od pune cijene unaprijed kao depozit izravno vlasniku smještaja, a preostalih 80% po dolasku u smještajnu jedinicu.
Posljednjeg dana boravka, gost je dužan napustiti smještaj do 10:00 sati, kako bi od 16:00 sati bio osiguran prihvat sljedećeg gosta.
Prikaz na karti
Komentari i ocjene - Apartmani Cvit od kamena
Ovaj objekt trenutno nema komentare i ocjene gostiju.Boravili ste ovdje? Napišite komentar!